Volgende Wedstrijd

LAC Frisia 1883 1
-
Nieuw Buinen 1

Aanvang: 26-11 om 14:00
Balsponsor:

Agenda

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
SponsorKliks, gratis sponsoren!

Download hier ons clublied!

Bestuur en overige functies


Het bestuur van v.v. Nieuw Buinen gaat samen met de vele commissies die er zijn binnen de club en met de sponsoren bezig invulling te geven aan het beleidsplan "V.V. Nieuw Buinen samen op naar 2018"   Indien u vragen over de vereniging heeft kunt terecht bij één van de onderstaande personen:

Dagelijks bestuur    telefoonnummer e-mailadres 
Voorzitter Vacant   voorzitter@vvnieuwbuinen.nl
Secretaris Melanie Plat   secretaris@vvnieuwbuinen.nl
Financiële zaken Menno Klok   financien@vvnieuwbuinen.nl
Overige bestuursfuncties      
Accomodatiebeheer Jan Rijkens 06 30 72 65 22 accomodatiezaken@vvnieuwbuinen.nl 
Jeugdvoorzitter Erik Kuipers   jeugdvoorzitter@vvnieuwbuinen.nl
Sponsoring Geert te Velde  

sponsoring@vvnieuwbuinen.nl

Technische zaken Johnny Bartelds 06 22 48 13 68 tc@vvnieuwbuinen.nl
Vrijwilligerscoördinatie Melanie Plat  

vrijwilligerszaken@vvnieuwbuinen.nl

Wedstrijdzaken  Cindy de Vries  06 44 91 15 30  wedstrijden@vvnieuwbuinen.nl
Overige functies      
Consul Vacant  

consul@vvnieuwbuinen.nl

Wedstrijdsecretaris Cindy de Vries

06 44 91 15 30

wedstrijden@vvnieuwbuinen.nl
Ledenadministratie Eppo van der Laan   ledenadm@vvnieuwbuinen.nl
Jeugdsecretaris
Harry Kuipers  

secretariaat-jeugd@vvnieuwbuinen.nl

Horeca Erwin Straatman 06 50 85 69 85 horeca@vvnieuwbuinen.nl
Activiteiten     activiteiten@vvnieuwbuinen.nl
Kaboutervoetbal Bert Jan Warringa   kaboutervoetbal@vvnieuwbuinen.nl
Dames/meisjesafdeling Alie Hulshof   tc-dm@vvnieuwbuinen.nl
Pr. en website     website@vvnieuwbuinen.nl
Kledingzaken Jolanda Draatjer  06 20 65 81 94 kledingzaken@vvnieuwbuinen.nl

Jubileumcommissie

100 jaar v.v. Nieuw Buinen 

Petra Huizing   jubileum100jaar@vvnieuwbuinen.nl

Pupil van de week

LIEKE WEIMA

LIEKE WEIMA
Lees meer

Webwinkels

Link  naar  jubileumpagina
DE KAVELS VOOR DE VEILING
STAAN NU OP DE SITE VAN HET
     100 JARIG JUBILEUM